Zdravotně znevýhodněným osobám poskytujeme program pracovní rehabilitace:

 

  • Zdraví versus práce – pojďme zhodnotit vaše zdravotní předpoklady a na jejich základě stanovit odpovídající potencionální pracovní uplatnění.

 

  • Kariérové poradenství – to je nejsnazší cesta k nalezení zaměstnání. Poradce vás naučí správně vytvořit profesní životopis a motivační dopis, vybírat vhodná pracovní místa, pomůže vám připravit se na pracovní pohovor a podpoří vás po nástupu do nového zaměstnání.

 

  • Sociální poradenství – přijďte k nám konzultovat také otázky sociálního zabezpečení nebo problematiku zaměstnávání OZP, rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti.

 

  • Zvýšení kvalifikace – připravíme vám vzdělávací aktivity či rekvalifikační kurz přímo podle vašich individuálních potřeb tak, aby reálně vzrostla vaše uplatnitelnost na trhu práce.

 

  • Osobní podpora – mějte v obtížné životní situaci na blízku někoho, kdo vám nejen odborně poradí, ale také vás lidsky podpoří. Umíme naslouchat!

 

Programy pracovní rehabilitace jsou pro OZP bezplatné!

 

Jak přesně probíhá program pracovní rehabilitace?

 

Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našich kontaktů, rádi vám poskytneme odborné poradenství a podporu při přípravě na budoucí zaměstnání i jeho hledání.