Proběhla již 5. konference „Talent a co dál? V.

Šance na vzdělání, o.p.s. uskutečnila již 5. konferenci s názvem „Talent a co dál? V.“, zaměřenou na podporu uplatnění zdravotně znevýhodněných osob na českém trhu práce.

 

Na základě poptávky a velkého zájmu ze strany účastníků předešlých čtyř konferencí pořádaných po celé republice se obecně prospěšná společnost Šance na vzdělání rozhodla zorganizovat další podobnou akci, tentokrát opět v Praze.

 

Konference se konala dne 26. 2. 2014. Díky podpoře hostitelské organizace T-Mobile Czech Republic, a.s. konference proběhla přímo v prostorách společnosti v Praze 4.

Hlavním cílem bylo opět přiblížit osobám se zdravotním postižením, zaměstnavatelům, neziskovým organizacím zabývajícím se touto problematikou, ale i široké veřejnosti problematiku uplatnění zdravotně znevýhodněných osob na trhu práce. Vzájemně si mohli vyměnit pozitivní i negativní zkušenosti a dozvědět se novinky z oblasti zaměstnávání.

 

Během celodenního programu se účastníci měli možnost seznámit s odbornými přednáškami a prezentacemi řečníků z řad zaměstnavatelů a institucí podporujících handicapované. O své zkušenosti se podělili i zdravotně znevýhodnění, kteří již mají proces vyhledávání vhodného pracovního uplatnění za sebou.

Zajímavým bonusem pro všechny zúčastněné byl workshop s tématem sociální problematika osob se zdravotním postižením a zajímavým způsobem vedené představení společnosti T-Mobile.

 

Více si můžete přečíst v tiskové zprávě.

Prohlédněte si také fotografie z této konference a zpětné vazby od účastníků.