Burza práce v Pardubicích se blíží. Dvoudenní bohatý program a my budeme u toho!!!

Šance na vzdělání, o.p.s se účastní  26. ročníku abilympiády, a to ve čtvrtek a v pátek 17. – 18. května v Tipsport aréně v Pardubicích. Akce započne slavnostním zahájením 17. 5. v 8:45, na kterém budou významné veřejné osobnosti. Celou akci doprovodí Kreativ – trhy s nejrůznějšími originálními výrobky a dobrotami. Vstup je samozřejmě zdarma a vše je podpořeno zajímavým doprovodným programem po oba dny. Ve čtvrtek 17.5. dorazí v 15 hodin i režisér Zdeněk Troška, který zde bude mít přátelskou besedu.

Novinkou akce bude Burza zaměstnavatelů lidí se zdravotním postižením, kde se různí zaměstnavatelé budou moct prezentovat se svými pracovními činnostmi pro lidi s postižením. U některých stánků bude možné si danou činnost i vyzkoušet. Pochopitelně zde nebudeme chybět s naším projektem  „Šance na restart“ pro OZP 50+. Zvlášť pro naše klienty je to velmi vítaná a užitečná aktivita.

Můžete se také těšit na skákací hrad pro děti, obří šachy, simulátor nárazu auta, zábavné cesty pro děti ve sběru razítek a možnosti výhry zajímavých cen.

Nenechte si tyto dva dny ujít, svou účastí podpoříte akci, která má smysl a vy si jí jednoznačně užijete.

Vstup je zdarma!

Těšíme se na viděnou

Leták-ABI-2018

 

Logo OPZ barevné

Více informací o projektu a možnosti zapojení najdete na: www.sancenarestart.cz. Projekt Šance na restart je spolufinancován z ESF.